top of page
Image by Nathan Dumlao

Stüdyo derslerimizin yanısıra, yoga kamplarımıza katılarak bizimle doğanın kucağında yoga, dostluk ve sevgi bağlamında kucaklaşabilirsin :)

 

Youtube kanalımızda yoga asana, meditasyon, nefes ve sohbet videolarımızla bizimle buluşabilirsin.

 

Yoga Uzmanlık Programı'ndan, kurumsal yoga’ya, özel derslere, grup derslerinden, workshoplara uzanan çalışmalarımız; deneyimli, dinamik, duyarlı ve kendini sürekli geliştiren eğitmenlerimizle sürdürülmektedir.

Hakkımızda: About

EKİBİMİZ

YEŞİM MEMİŞYAZICI

 

14 yıl İtalya'da tasarım ve doğa ile dolu bir yaşamdan sonra Türkiye'ye döndü. Tasarımcı olarak çalışmaya devam ederken içsel varlığını daha iyi anlayabilmek için 2012'de yogayla tanıştı. Bedensel farkındalığın iç dünyayla birleşmesi ve zihnin derinliklerine kapı açması yogaya olan merakını daha ileri bir seviyeye taşımasına yol açtı ve aynı yıl Hindistan'a gitti. S-VYASA Yoga Üniversitesi'nde hatha yoga, yoga terapi ve yoga felsefesi derslerine katıldı. Yoga yolculuğu yaşam tarzına dönüştü.

Türkiye'de, 200 Saatlik Temel Yoga Eğitmenlik Eğitimlerini Cihangir Yoga ve Yoga Kioo'dan aldı. Ardından yoluna Gökçe Akyıldız'dan Çocuk Yogası ve Berivan Aslan Sungur'dan aldığı Yin Yoga Eğitmenliği ile devam etti. Yoga Kioo'dan ve Devrim Akkaya'dan aldığı 300 Saat İleri Yoga Eğitmenlik Eğitimleri ile çalışmalarında derinleşmeyi araştırdı.

Yurtdışında ise, Tayland'da aldığı masaj ve refleksoloji eğitimleri, Kundalini inzivaları ve atölye çalışmaları ile kendisini yoga uygulamaları, öğretileri ve araştırmalarına adadı. Halen yoga dersleri vermekte, kamplar düzenlemekte, Yoga Eğitmenlik Eğitimi ile eğitmen adayları yetiştirmekte ve kadim bilgilerle, bilimi harmanlayan kitabı üzerinde çalışmaktadır. Yaşamını doğu-batı sentezinde bağ kurmayı araştırmaya adamıştır.

Screenshot_20210705-222059_Instagram_edited.jpg

ESİN AKSOY

Daha önce koşu, yüzme gibi sporlarla uğraştı. Yoga ile 2019'da tanıştı ve beden ile zihin arasındaki bağın ne kadar önemli olduğunu hissettikçe, fark ettikçe yoga konusunda derinleşmek istedi.

 

Hem kendi pratiğini güçlendirmek hem de edindiği engin bilgileri başkalarıyla paylaşabilmek için 2020'de Agni Yoga'da eğitmenlik eğitimini tamamladı. Hala bu yolda ilerlemeyi hedefleyen, hevesini hiç kaybetmeyen bir öğrenci. 

20190729_201355_edited.jpg

GÜLCAN UYSAL

2015 yılında yoga yapmaya sağlık sorunları nedeniyle başladı ve süreç içinde bu deneyimini profesyonel anlamda sürdürmeye karar verdi.
2018 yılında farklı iki ekolden 280 saat ve 200 saat eğitmenlik eğitimleri aldı. 

Daha sonraki süreçte, farklı disiplinlerin hem fiziksel hem de zihinsel gelişime katkısı olduğuna inandığı için Yin Yoga, Yoga Terapi (yine iki farklı ekolden), Hormon Yoga (Üreme, Tiriod ve Diyabet sorunlarına yönelik) eğitimler aldı.


Halen, eğitmenlik serüvenini ve yoga pratiğini desteklemesi için yoga pratiğini geliştiriyor ve öğrencileriyle bilgilerini paylaşmaya devam ediyor.

Hakkımızda: Team
bottom of page