Still_edited_edited.jpg

Stüdyo derslerimizin yanısıra, yoga kamplarımıza katılarak bizimle doğanın kucağında yoga, dostluk ve sevgi bağlamında kucaklaşabilirsin :)

 

Youtube kanalımızda yoga asana, meditasyon, nefes ve sohbet videolarımızla bizimle buluşabilirsin.

 

Yoga Uzmanlık Programı'ndan, kurumsal yoga’ya, özel derslere, grup derslerinden, workshoplara uzanan çalışmalarımız; deneyimli, dinamik, duyarlı ve kendini sürekli geliştiren eğitmenlerimizle sürdürülmektedir.

 

EKİBİMİZ

Yesim.jpg

YEŞİM MEMİŞYAZICI

 

Yoga Eğitmeni - Tasarımcı, İlüstratör

 

14 yıl İtalya'da yaşadıktan sonra Türkiye'ye döndü. Doğa, spor, resim ve tasarımla dolu olan hayatında içsel varlığını daha iyi anlayabilmek için 2012'de yoga yapmaya başladı ve aynı yıl Hindistan'a gitti. S-VYASA Yoga Üniversitesi'nde hatha yoga, yoga terapi ve yoga felsefesi derslerine katıldı. Yoga yolculuğu yaşam tarzına dönüştü. Aldığı ilk Yoga Eğitmenlik Eğitimi'ni farklı stillerdeki yoga eğitimleri izledi. Tayland'da şifa alanındaki aldığı diğer eğitimler, inzivalar ve atölye çalışmaları ile kendisini yoga uygulamaları, öğretileri ve araştırmalarına adadı. Halen yoga dersleri, Yoga Eğitmenlik Eğitimi vermekte ve kadim bilgilerle, bilimi harmanlayan kitabı üzerinde çalışmaktadır.

İNCİ GÜNER

 

Yoga ve Pilates Eğitmeni - Mimar

 

2016 yılında yoğun mimarlık çalışmalarına stres yüzünden ara verdi, bu dönemde hayatına farklı egzersiz yöntemleri girdi. Yoga ile bu dönemde tanıştı ve 2018’de eğitmenlik eğitimini tamamladı. Bu yolda hala bir öğrencidir,  2019 yılında eğitmenlik yapmaya başladı.

image1.jpeg
IMG-20190730-WA0010_edited_edited_edited_edited.jpg

NİLGÜN ÖREN

 

Yoga Eğitmeni - Okul Öncesi Öğretmeni

Önceleri tamamen bir egzersiz olarak başladığı yoga, daha sonrasında tutku haline dönüştü. Okul öncesi öğretmenliği yaptığı süreçte çocuk yogası eğitimini aldı. Kendine yeni bir zenginlik katmak için 2019 yılında 200 saatlik eğitmenlik eğitimini tamamladı. Halen öğrenme şevki ve gelişime açık bir şekilde yoluna devam ediyor.

KARDELEN ÖZFIRAT

 

Yoga Eğitmeni - Community Lead

 

Uzun yıllar hobi olarak  farklı türde sporlar yaptı. Üniversitede okurken yoganın fiziksel pratikleri ile tanıştı. Yoganın sağladığı zihinsel değişimleri farkettikçe 2018 yılında 280 saatlik Eğitmenlik Eğitimini alarak yogayı daha detaylı öğrenmek ve paylaşmak istedi. Bunun üzerine çakralar eğitimi aldı ve halen farklı ekollerde eğitimler almaya, kendi uyguladığı ve öğrendigi bilgileri paylasmaya devam ediyor.

IMG_2898_edited.jpg