Image by Nathan Dumlao

Stüdyo derslerimizin yanısıra, yoga kamplarımıza katılarak bizimle doğanın kucağında yoga, dostluk ve sevgi bağlamında kucaklaşabilirsin :)

 

Youtube kanalımızda yoga asana, meditasyon, nefes ve sohbet videolarımızla bizimle buluşabilirsin.

 

Yoga Uzmanlık Programı'ndan, kurumsal yoga’ya, özel derslere, grup derslerinden, workshoplara uzanan çalışmalarımız; deneyimli, dinamik, duyarlı ve kendini sürekli geliştiren eğitmenlerimizle sürdürülmektedir.

 

EKİBİMİZ

YEŞİM MEMİŞYAZICI

 

14 yıl İtalya'da yaşadıktan sonra Türkiye'ye döndü. Doğa, spor, resim ve tasarımla dolu olan hayatında içsel varlığını daha iyi anlayabilmek için 2012'de yoga yapmaya başladı.

 

Hindistan'da S-VYASA Yoga Üniversitesi'nde hatha yoga, yoga terapi ve yoga felsefesi derslerine katıldı. Yoga yolculuğu yaşam tarzına dönüşünce Yoga Eğitmenlik Eğitimi'ni almaya karar verdi ve bu eğitimi farklı stillerdeki yoga ve şifa eğitimleri izledi. Tayland'da Thai Masajı ve refleksoloji eğitimi aldı. Yine Tayland'da başka bir süreçte de Kundalini Yoga ve Meditasyon inzivasına katıldı.

 

Hayat boyu öğrencidir ve farklı alanlarda eğitimler alarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

 

İçselleştirdiği birikimlerini, yoga dersleri, tematik atölyeler ve Yoga Eğitmenlik Eğitimi ile paylaşmaktadır. 

 

Kadim bilgilerle, bilimi harmanlayan kitabı üzerinde çalışmaktadır.

İNCİ GÜNER

 

2016 yılında yoğun mimarlık çalışmalarına stres yüzünden ara verdi, bu dönemde hayatına farklı egzersiz yöntemleri girdi. Yoga ile bu dönemde tanıştı ve 2018’de eğitmenlik eğitimini tamamladı. Bu yolda hala bir öğrencidir,  2019 yılında eğitmenlik yapmaya başladı.

image1.jpeg
20190729_201355_edited.jpg

GÜLCAN UYSAL

2015 yılında yoga yapmaya sağlık sorunları nedeniyle başladı ve süreç içinde bu deneyimini profesyonel anlamda sürdürmeye karar verdi.
2018 yılında farklı iki ekolden 280 saat ve 200 saat eğitmenlik eğitimleri aldı. 

Daha sonraki süreçte, farklı disiplinlerin hem fiziksel hem de zihinsel gelişime katkısı olduğuna inandığı için Yin Yoga, Yoga Terapi (yine iki farklı ekolden), Hormon Yoga (Üreme, Tiriod ve Diyabet sorunlarına yönelik) eğitimler aldı.


Halen, eğitmenlik serüvenini ve yoga pratiğini desteklemesi için yoga pratiğini geliştiriyor ve öğrencileriyle bilgilerini paylaşmaya devam ediyor.

KARDELEN ÖZFIRAT

Uzun yıllar hobi olarak  farklı türde sporlar yaptı. Üniversitede okurken yoganın fiziksel pratikleri ile tanıştı.

 

Yoganın sağladığı zihinsel değişimleri farkettikçe 2018 yılında 280 saatlik Eğitmenlik Eğitimini alarak yogayı daha detaylı öğrenmek ve paylaşmak istedi. Bunun üzerine çakralar eğitimi aldı ve halen farklı ekollerde eğitimler almaya, kendi uyguladığı ve öğrendigi bilgileri paylasmaya devam ediyor.

IMG_2898_edited.jpg
Screenshot_20210705-222059_Instagram_edited.jpg

ESİN AKSOY

Daha önce koşu, yüzme gibi sporlarla uğraştı. Yoga ile 2019'da tanıştı ve beden ile zihin arasındaki bağın ne kadar önemli olduğunu hissettikçe, fark ettikçe yoga konusunda derinleşmek istedi.

 

Hem kendi pratiğini güçlendirmek hem de edindiği engin bilgileri başkalarıyla paylaşabilmek için 2020'de Agni Yoga'da eğitmenlik eğitimini tamamladı. Hala bu yolda ilerlemeyi hedefleyen, hevesini hiç kaybetmeyen bir öğrenci.